KONST / Litografier / Färglitografi 15837092
nr 1583 7092
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Ej signerad. Färglitografi, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 4 december 2023
kl 20:41:14